Płytki dywanowe
wykładziny do biura
wykładziny warszawa
Montaż wykładzin
Wykładziny dywanowe
Produkty dodatkowe, chemia

Produkty dodatkowe, chemia

Ze względu na to, że specjalizujemy się w sprzedaży i montażu wykładzin oraz drzwi, rozszerzyliśmy naszą ofertę o produkty, które są przydatne w eksploatacji oraz czyszczeniu naszych produktów. Oferujemy zatem Państwu maty ochronne pod krzesła o różnych wielkościach (do zastosowania na powierzchniach twardych oraz powierzchniach miękkich), środki do pielęgnacji i czyszczenia podłóg, wycieraczki obiektowe (z wkładem czyszczącym rypsowym, winylowym oraz szczotkowym), taśmy antypoślizgowe gruboziarniste.


Dużą rolę w naszej ofercie zajmuje chemia budowlana. W tym zakresie oferujemy kleje do wykładzin PVC oraz dywanowych, masy samopoziomujące, masy szpachlowe, masy szybkoschnące, grunty, płyny antypoślizgowe.


Wszystkie oferowane przez nas produkty wyprodukowane są przez renomowane marki – ich główną cechą zatem jest wysoka jakość przez wiele lat. Niezwykle istotny jest dobór odpowiednich środków – to one bowiem ułatwiają poprawne przygotowanie podłoża pod wykładzinę, jak również wykończenie ścian. Nasi wykwalifikowani specjaliści potrafią trafnie dobrać odpowiedni rodzaj środków do istniejących potrzeb – zapraszamy zatem do skorzystania z ich doradztwa, jak również kompleksowej usługi wykończenia wnętrz.


Środki, mające na celu pielęgnację podłóg, dostępne w naszej firmie dostosowane są do wszystkich rodzajów sprzedawanych przez nas wykładzin.


Odpowiednie przygotowanie podłoża, profesjonalny montaż oraz pielęgnacja za pomocą dobrze dobranych, markowych środków są gwarancją długoletniego użytkowania wykładzin.