Płytki dywanowe
wykładziny do biura
wykładziny warszawa
Montaż wykładzin
Wykładziny dywanowe
PRACA

PRACA

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Doradca ds. techniczno-handlowych

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie Klientów w wyznaczonym terenie
  • budowanie i utrzymywanie kontaktów z Klientami
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • koordynacja realizowanych projektów
  • realizacja planów sprzedaży
  • przygotowywanie raportów

Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane techniczne)
  • min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku doradcy ds. techniczno-handlowych (mile widziane w branży wykładzin obiektowych lub pokrewnej)
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • wysoka klutura osobista
  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu z ludźmi i prowadzenia negocjacji
  • znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B z doświadczeniem

Oferujemy:
  • ciekawą pracę w wynamicznie rozwijającej się firmie
  • dużą samodzielność w działanie
  • udział w rozwoju firmy
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • system premiowy uzależniony od osiąganych kompetencji
  • niezbędne narędzia do pracy
  • wsparcie w formie szkoleń i wartszatów
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na: info@accora.pl

Instalator / monter wykładzin

  • przytogowywanie podłoża (wykonanie wylewki, szpachlowanie, szlifowanie, naprawy)
  • montaż wykładzin dywanowych z listwami
  • montaż wykładzin PCV - spawanie łączeń, wywijanie na ścianę
  • montaż wykładzin kauczukowych
  • dostawy materiałów

Wymagania:
  • wykształcenie średnie (preferowane techniczne)
  • min. 1 rok doświadczenia na stanowisku montera/instalatora wykładzin
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy pod presją

Oferujemy:
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • mozliwość rowoju i nauki
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • szkolenia