Płytki dywanowe
wykładziny do biura
wykładziny warszawa
Montaż wykładzin
Wykładziny dywanowe
Wykładziny pętelkowe

Wykładziny pętelkowe

Wśród najczęściej wybieranych wykładzin znajdują się wykładziny pętelkowe. Od innych wykładzin dywanowych różni je sposób produkcji. Warstwa użytkowa składa się z polipropylenu lub poliamidu i ma postać niewielkich pętelek. Wykładzina pętelkowa polecana jest do każdego rodzaju pomieszczeń – zarówno w hotelach, restauracjach, salach konferencyjnych czy w gabinetach. Prezentuje się niezwykle elegancko dzięki pętelkom znajdującym się na różnych wysokościach. Pętelki te tworzą oryginalny wzór strukturalny. Mogą być nacięte lub skręcone.

 

Sprzedajemy wykładziny pętelkowe zarówno w rolce, jak i w płytkach. Warstwa użytkowa w wykładzinach w rolce osadzona jest w tzw. sztucznej jucie (wzór siatki), zaś w wykładzinie w płytkach na sztywnym podłożu bitumicznym. Coraz częściej wybiera się właśnie tę drugą opcję. Wykładzina w płytkach ułatwia uzyskanie oryginalnego wzoru. Poza efektem wizualnym ten rodzaj wykładziny jest doskonały pod względem użytkowym – umożliwia wymianę pojedynczych płytek w przypadku zniszczenia. Ponadto taka wykładzina jest trwała oraz doskonale tłumi dźwięk.

 

Gęsto tkana wykładzina pętelkowa jest szczególnie odporna na ruch osób oraz przesuwanie mebli. Z tego względu jest to doskonałe rozwiązanie szczególnie dla biur. Poza tym większość z oferowanych wykładzin jest szczególnie odporne na zaplamienia, ścieranie oraz uszkodzenia mechaniczne. Są one miękkie i ciepłe, co nadaje całemu obiektowi wrażenia przytulności, co również wpływa korzystnie na prestiż danej firmy.


Masz pytania?

Napisz lub zadzwoń do nas!

biuro@accora.pl tel: 22-225-29-16

Master
Wykładziny pętelkowe Master
Quartz
Wykładziny pętelkowe Quartz
Stabil
Wykładziny pętelkowe Stabil
Superstar
Wykładziny pętelkowe Superstar
Mammut
Wykładziny pętelkowe Mammut