Płytki dywanowe
wykładziny do biura
wykładziny warszawa
Montaż wykładzin
Wykładziny dywanowe
Kleje

Kleje
Kleje do wykładzin PVC:

Dyspersyjny klej do elastycznych wykładzin podłogowych PCV i CV, w rolkach i płytkach. Może być stosowany również do klejenia wykładzin tekstylnych na spodach gładkich lub wytłaczanych, lateksowych lub piankowych. Nadaje się do stosowania przy wodnym ogrzewaniu podłogowym. Do stosowania wewnątrz budynku.


NIskoemisyjny, bezrozpuszczalnikowy i bezwonny, klej dyspersyjny o wysokiej sile klejenia przeznaczonych do układania wielu rodzajów wykładzin PCV, podłogowych i ściennych wykładzin tekstylnych na spodach gładkich, wytłaczanych lub pokrytych lateksem, a także na podwójnych spodach syntetycznych i z pianki poliutetanowej. Mozna go używać do klejenia na sucho i na mokro, na podłożach chłonnych i slabo chłonnyc wewnątrz budynku.Kleje do paneli LVT:

Zbrojony włóknami klej dyspersyjny o wysokiej przyczepności i stabilności wymarowej. Klej o wysokiej wytrzymałości na ścieranie i twardych żłobkach kleju, niskoemisyjny, bezrozpuszczalnikowy do stosowania na mokro. Zapobiega tworzeniu się szczelin na styku paneli. Nadaje się na ogrzewanie podłogowe i obciążenie kółkami krzeseł. Do stosowania wenątrz budynków.Kleje do wykładzin dywanowych:

Dyspersyjny klej o zwiększonej sile początkowej, do klejenia wykłądzin teksylnych na podłożach chłonnych wewnątrz budynków. Długi czas układania umożliwia korekcję wzoru czy dopasowanie. Nadaje się do klejenia wykładzin teksylnych ze spodaki gładkimi, lateksowymi, syntetycznymi lub z pianki poliuretanowej, do tkanych wykładzin wełnianych oraz polipropyleniowych wykładzin igłowanych. Jest odporny na obciążanie krzesłami na kółkach oraz szamponowanie wykładzin teksylnych. Dostosowania wewnątrz budynków.