Płytki dywanowe
wykładziny do biura
wykładziny warszawa
Montaż wykładzin
Wykładziny dywanowe
Hotele

Hotele

W dobrych hotelach, właściciele bardzo dbają o względy estetyczne, zarówno w pokojach jak i w korytarzach czy holach. Doskonale wiedzą też, że każdy gość zwraca szczególną uwagę właśnie na podłogę. Dlatego więc, warto zadbać o to by wykładziny dywanowe zdobiły hotelowe podłogi, łącząc funkcjonalność z prestiżowym wyglądem.

 

Recepcja

Tutaj następuje pierwszy kontakt Klienta z  hotelem, po którym natychmiast wyrabia sobie opinię, którą potem trudno zmienić. W związku z tym wygląd tego pomieszczenia musi zachęcać do korzystania z usług hotelu. Oprócz funkcjonalności, wykładzina powinna być odzwierciedleniem obowiązujących trendów we wzornictwie, dlatego do tego miejsca szczególnie polecamy wykładziny welurowe lub płytki dywanowe (na przykład Diversity).

 

Pokoje

To miejsca gdzie goście spędzają najwięcej czasu. W związku z tym muszą one zapewniać komfortowy wypoczynek, odpowiednią atmosferę i wygodę. Takie warunki można osiągnąć stosując wykładziny pętelkowe lub płytki dywanowe o eleganckim, niepowtarzalnym wzornictwie.

 

Korytarze

Korytarz, podobnie jak recepcja, stanowi wizytówkę hotelu. Oprócz eleganckiego wyglądu i unikalnego wzornictwa, wykładziny podłogowe w tym pomieszczeniu muszą charakteryzować się wytrzymałością i możliwością łatwego w utrzymania czystości, spełniając przy tym wszelkie normy bezpieczeństwa. Dlatego też najlepszym wyborem będą wykładziny pętelkowe lub welurowe.


Masz pytania?

Napisz lub zadzwoń do nas!

biuro@accora.pl tel: 22-225-29-16