Płytki dywanowe
wykładziny do biura
wykładziny warszawa
Montaż wykładzin
Wykładziny dywanowe
Biuro

Biuro

Dobór odpowiedniej wykładziny do miejsca jej przeznaczenia jest niezwykle istotny. Wpływa to na wygłuszenie pomieszczeń, wygodę i bezpieczeństwo pracy. Wykładziny Biurowe powinny charakteryzować się przede wszystkim estetycznym wyglądem, ponieważ ma on znaczący wpływ na wizerunek firmy oraz dobre samopoczucie jej pracowników.

 

Recepcja

To miejsce, które jest bardzo eksploatowane i ma decydujący wpływ na postrzeganie firmy przez Klienta. Z tego względu wykładzina biurowa powinna był prosta w utrzymaniu czystości. Szczególnie polecamy płytki dywanowe (na przykład Diversity), wykładziny w rolce o strukturze pętelkowej (Stratos lub inne wykładziny pętelkowe), a także wykładziny igłowane.

 

Sale Konferencyjne

To pomieszczenie powinno zapewniać komfort wszystkim uczestnikom spotkań biznesowych czy roboczych. Aby to osiągnąć potrzebne jest odpowiednie wygłuszenie i stonowane wzornictwo. Najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku jest zastosowanie wykładzin welurowych, płytek dywanowych, jak na przykład Diversity, oraz wykładzin o strukturze pętelkowej.

 

Gabinet Prezesa

Zazwyczaj jest to zamknięte pomieszczenie, urządzone w nieco innym stylu niż stanowiska pracy. Tutaj przede wszystkim liczy się wygoda i wygląd gabinetu, dlatego polecamy wykładzinę welurową w rolce lub w płytkach oraz wykładzinę pętelkową.

 

Stanowiska Pracy

We wszystkich biurach, a w szczególności w pomieszczeniach typu open space, warto zadbać o komfort pracowników i w ten sposób zwiększyć wydajność ich pracy. Najważniejsze jest odpowiednie wygłuszenie, by rozmowy nie przeszkadzały innym w pracy. Ponadto, istotną cechą wykładzin biurowych jest odporność na zniszczenia przez kółka krzeseł.  W związku z tym do tego typu pomieszczeń polecamy wykładziny igłowane, pętelkowe lub płytki dywanowe.

 

Korytarze

To miejsca w których panuje ciągły ruch, dlatego położona tam wykładzina powinna być wyjątkowo odporna na ścieranie i zabrudzenia. Szczególnie polecamy tam wykładzinę igłowaną, pętelkową lub płytki dywanowe.

 

Pomieszczenia Socjalne, Kuchnie, Łazienki

To pomieszczenia zamknięte, gdzie wygląd nie ma aż tak dużego znaczenia. Tutaj przede wszystkim liczy się funkcjonalność i trwałość oraz łatwe utrzymania czystości. Najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku są wykładziny PVC.


Masz pytania?

Napisz lub zadzwoń do nas!

biuro@accora.pl tel: 22-225-29-16