Płytki dywanowe
wykładziny do biura
wykładziny warszawa
Montaż wykładzin
Wykładziny dywanowe
O nas

O nas

Firma ACCORA to solidność, dokładność i wysoka jakość usług oraz proponowanych produktów. Od wielu lat oferujemy Państwu usługi, wśród których przoduje sprzedaż wykładzin i drzwi, a także kompleksowa pomoc w doborze adekwatnej do obiektu wykładziny, dokonanie pomiarów oraz montaż wykładzin. Wszystkie nasze usługi świadczone są na najwyższym poziomie – zawsze dbamy o to, by wykonana przez nas praca była w pełni satysfakcjonująca dla Klienta.

 

Zaufało nam już wiele firm – cały czas przybywa nam referencji, co jest dla nas dowodem na to, że nasza praca spotyka się z uznaniem. Nasi wykwalifikowani doradcy zawsze służą pomocą – oferujemy bezpłatne konsultacje w zakresie doboru najlepszego produktu dla danego obiektu. Podczas rozmów z konsultantami zawsze uzyskacie Państwo rzeczową i fachową poradę. Wykonujemy również pomiary w terenie, które nie zobowiązują do złożenia zamówienia. Dopiero na podstawie pomiarów jesteśmy w stanie dokonać szczegółowej wyceny. Każde zamówienie staramy się realizować możliwie szybko i sprawnie – zdajemy sobie bowiem sprawę jak bardzo jest to istotne z punktu widzenia Klienta. W naszej firmie w Warszawie sprzedajemy i montujemy wyłącznie produkty wysokiej jakości, wyprodukowane przez renomowane marki.

 

Dowodem naszej wiedzy i doświadczenia są nie tylko nasze realizacje i referencje, ale również uzyskiwane co roku certyfikaty. Cały czas aktualizujemy swoją wiedzę oraz poznajemy nowe techniki montażu i zapoznajemy się z nowymi trendami.