Płytki dywanowe
wykładziny do biura
wykładziny warszawa
Montaż wykładzin
Wykładziny dywanowe
Dlaczego my?

Dlaczego my?

montaż wykładzin, przykładowa realizacja

Jesteśmy firmą nastawioną na potrzeby Klienta, dlatego oferujemy Państwu bezpłatne konsultacje – pomagamy dobrać odpowiedni produkt dla Państwa oczekiwań oraz wykonać pomiar powierzchni. Konsultacje nie zobowiązują Państwa do złożenia zamówienia.

 

Przed rozpoczęciem prac sporządzamy rzetelny i dokładny kosztorys starając się, by wycena mieściła się w określonym przez Państwa limicie. Wiemy, jak cenny jest czas, dlatego nasze terminy realizacji są wyjątkowo krótkie. Ponadto, nasz autoryzowany punkt serwisowy oferuje Państwu pełną opiekę, wsparcie i pomoc techniczną zarówno w okresie zamówienia jak i po jego zakończeniu. Sprzedajemy tylko sprawdzone i markowe produkty, aby służyły i zachwycały przez lata co potwierdzają bardzo korzystne warunki gwarancji. Zaufało nam już wiele klientów indywidualnych oraz firm i instytucji, czego dowodem jest stale rosnąca lista referencji.

 

Jesteśmy autoryzowanym wykonawcą POLFLOR Sp. z o.o., co potwierdzają certyfikaty wydawane każdego roku. Posiadamy niezbędną wiedzę i ogromne doświadczenie w zakresie odpowiedniego doboru produktów, przygotowania podłoża, montażu wykładzin oraz ich prawidłowego czyszczenia. CERTYFIKAT INSTALATORA nr 121/2016 to dowód na nasze stale rosnące umiejętności w zakresie montażu wykładzin obiektowych firmy Tarkett. Aby pełnić usługi na najwyższym poziomie, uczęszczamy na liczne /kursy specjalistyczne takie jak np. szkolenie Instalatorów SHAW w zakresie EcoWorx Modular, na których poznajemy pełen zakres aktualnych technik i praktyk dotyczących montażu wykładzin dywanowych.

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów. Zapraszamy do współpracy.

wykładziny do szkół, certyfikat tarkettCertyfikat Tarkett wykładziny

Certyfikat tarkett 2017

 sprzedaż wykładzin, certyfikat polflor wykładzina do biura, certyfikat polflor